Болить шкіра на пальці

Якщо болить шкіра на пальці ноги, настав час на діагностику!

У цій статті я хочу поділитися з вами своєю історією. Почалося це кілька місяців тому. Прийшовши ввечері додому з роботи, я відчула, що болить шкіра на пальці правої ноги. Було гостре печіння, але згодом минуло. Я забула про цю неприємність, але наступного дня ситуація повторилася. Так тривало протягом тижня і біль поступово посилювався а період печіння наростав. Я почала використовувати різні мазі, думала, що це грибок або якісь інші шкірні захворювання. Але нічого не допомагало. Наступного тижня біль почав з’являтися і в обідню пору, не тільки ввечері. Ця проблема почала суттєво мене турбувати. Для себе визначила больову область, щоб отримати віддалену консультацію:

  1. болить середній палець ноги
  2. палить поверхню шкіри
  3. на шкірі немає жодних ознак запалення чи грибка
  4. область больових відчуттів не розширюється.

Відразу почала гуглити – болить третій палець на нозі, але нічого не знайшла. Усі рекомендації, які були, я вже сама перепробувала. Все зводилося до грибка чи лишаю. Але в мене була очевидно інша проблема. Коли я пішла до лікарні, мене направили до шкірвена, але під час огляду так і не змогли нічого діагностувати. Змусили здати аналізи, прописали різні мазі та запропонували спостерігати за розвитком. Час минав, а стан моєї ноги так і не змінювався. Мазі злегка полегшили болючі відчуття, але не вирішили проблему в цілому. Я вже стала звикати з цим болем і страждала мовчки, сподіваючись на те, що все пройде само собою.

Якось прямуючи з роботи додому, я зустріла в метро свого старого друга. Він за фахом був лікар-травматолог. Спілкуючись із ним, я поділилася своєю проблемою. Не розраховуючи на його допомогу, оскільки мені здавалося – це не його область компетенції. Він поставив мені кілька уточнюючих питань і запропонував прийти до нього на консультацію для огляду.

Я вхопилася за цю можливість і наступного дня була вже на прийомі мого друга – лікаря. Оглянувши мою ногу, він направив мене на рентген і відпустив додому, попередньо пообіцявши передзвонити. Вже ввечері пролунав дзвінок, дзвонив мій друг. Сказав, що у мене виникла незначна деформація суглоба середнього пальця правої ноги. Ця проблема поширена і не завжди її можна відразу діагностувати, тому що больові відчуття можуть відрізнятися від суглобового болю, а найчастіше виявляються як печіння на поверхні шкіри. Через таку специфіку больових відчуттів, багато хто починає відразу лікувати грибки, мозолі та інші шкірні захворювання.

Смикає палець на нозі, що робити?

Отже, виявилося все набагато простіше, ніж я думала. Лікар мене направив до центру діагностики “Стопа”. Пройшовши детальну діагностику, спеціалісти центру визначили, що викривлення суглоба спровокувало взуття. Хоча мені воно здавалася зручним, жодного дискомфорту при носінні я не відчувала. Так як дана компанія займається виробництвом індивідуальних ортопедичних устілок, для мене виготовили індивідуальні ортопедичні устілки та відправили додому. Спочатку використовуючи дані устілки, я не помітила жодних змін і печіння в нозі тривало, але через кілька днів звернула увагу, що біль став не таким настирливим.

Ще через кілька днів я зрозуміла, що нога перестала мені завдавати дискомфорту і моя проблема мене покинула. Я стала жити повноцінним життям, забувши про біль, за що дуже вдячна своєму другові лікарю та центру “Стопа”. Ніколи не думала, що ортопедична устілка може вирішити проблему подібного роду і вилікувати суглоб! Якщо ви страждаєте від:

  • викривлення пальців на ногах
  • викривлення п’яти
  • збільшені кісточки
  • натоптиші
  • плоскостопість та ін.,

тоді вам обов’язково потрібно звернутися до діагностичного центру “Стопа”.

Записатися на діагностику
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами