Індивідуальні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки

Завдання кожної ортопедичної устілки одне – коригувати. Але устілка, виготовлена ​​ексклюзивно під Вашу ногу, вирішуватиме саме Ваші проблеми у здоров’ї. Детально проведені обстеження та аналіз вкажуть, що «не так» і на причину відхилення від норми. При цьому сучасне обладнання надає не просто устілку по вигинах стопи як при гіпсуванні, а унікальний інструмент, який впливає саме там, де він потрібен, і в тому відсотковому впливі, як поставлена йому задача.

Анатомічна відповідність – обов’язковий фактор, тим більше в такій важливій справі, як здоров’я всього опорно-рухового апарату. Увага до деталей та оцінка роботи біомеханіки загалом – це сервіс та турбота про нашого пацієнта.

Ми точно знаємо, чому
у Вас така хода!
Наші устілки виготовляються з урахуванням:
Сканування поверхні стопи
Оптичного аналізу руху
Створення 3D моделі всього тіла
Численні графіки її фізіологічного стану
Барографічного аналізу точок опори та варіацій корекції

А якщо через недостатнє чи надмірне навантаження система амортизації у стопах «зламалася» і більше не виконує свою функцію? Тоді коліна замість 30% поштовхового прискорення зазнають до 70% і не витримують. Збільшується навантаження на хрящові поверхні суглобів, вони починають сильно стиратися, можуть з’являтися тріщини чи розриви. При цьому людина відчуває біль, спочатку ниючий. Потім біль поступово посилюється. І на стадії, коли хрящі стерлися, і більше немає пом’якшуючого прошарку, кістка треться об кістку, біль стає нестерпним, людина не може ходити без підтримки. Слідом за гомілковостопом і колінами страждають і суглоби хребта, адже вони теж зазнають перевантаження.

При цьому м’язи, намагаючись їх компенсувати, спазмуються, може виникати дисбаланс, можуть затискати коріння спинного мозку або виникати міжхребцеві грижі, викликаючи сильний, гострий біль. Адже все починалося зі стопи…

Буває й протилежна ситуація. Наприклад, у суглобах через застарілу травму, або вікові зміни, або інфекційні захворювання виникає запальний або дегенеративний процес. В цьому випадку для зниження больових відчуттів або уповільнення руйнування хрящової тканини необхідно знизити навантаження на суглоб. Частково цього можна досягти за допомогою бандажу або ортезу. Але поштовхове навантаження при ходьбі такий виріб не зніме. А що зніме? Правильно, ортопедична устілка.

Правильна устілка готова вирішувати не лише проблеми із плоскостопістю.

А й проблеми з головними болями, болями в спині, грижами чи протрузіями, різними невралгіями, і навіть впливати на знос суглобів та стан варикозу. У ранньому віці для дітей правильні устілки впливають на стан зубного прикусу. Спектр вирішуваних проблем дуже широкий.

Ваше здоров'я не буде чекати нагоди: запишіться на діагностику прямо зараз!
img

За підсумками проходження діагностики наші фахівці дадуть рекомендації для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок. Це унікальний і строго індивідуальний пристрій значно змінить якість вашого життя!

Діагностика
450 грн
Дорослі
ортопедичні устілки
2450 грн
Дитячі
ортопедичні устілки
2250 грн
Записатися на діагностику
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами